Is grondreinigingsresidu ook koud-immobiliseerbaar?

Vraag

Is grondreinigingsresidu ook koud-immobiliseerbaar?

Antwoord

Nee, residu dat is vrijgekomen bij de procesmatige reiniging van partijen verontreinigde grond, is niet immobiliseerbaar. Dit is expliciet opgenomen in het tweede lid van artikel 12 van de Regeling beoordeling reinigbaarheid grond 2006.