Organisatie uitvoeringsprogramma

UP-vakjes2

Team Uitvoeringsprogramma convenant Bodem & Ondergrond

Het team van het Uitvoeringsprogramma wordt geleidt door de programmamanager. Het bedrijfsleven is aangesloten bij het team. Vanuit de convenantspartijen zijn projectleiders aanwezig. De ondersteuning komt van Rijkswaterstaat Bodem+. Voor nieuwe, kleinere en tijdelijke projecten, worden vanuit de convenantpartijen mensen ingezet.

Het vaste team bestaat uit:

Corné_Nijburg_80Corné Nijburg

programmamanager
telefoon 06 46 22 88 34
e-mail Corne.nijburg@rws.nl

Irma_Kerkhof_80Irma Kerkhof

programmasecretaris
projectleider Communicatie
telefoon 06 55 73 64 78, e-mail Irma.kerkhof@rws.nl

Yvonne_Verweij_80Yvonne Verweij

programmaondersteuner
telefoon 06 46 93 57 88
e-mail Yvonne.verweij@rws.nl

Ron_Nap_80Ron Nap

projectleider Gebiedsgericht Grondwaterbeheer
telefoon 06 52 47 58 73
e-mail r.nap@apeldoorn.nl

René_Smolders_80René Smolders

projectleider Spoed
telefoon 06 53 33 86 73
e-mail cmw.smolders@breda.nl

Erik_Verhallen_80Erik Verhallen

projectsecretaris Spoed
telefoon 06 11 53 98 13
e-mail Erik.verhallen@rws.nl

Michiel_Gadella_80Michiel Gadella

projectsecretaris Mid Term Review
telefoon 06 46 37 28 77
e-mail Michiel.gadella@rws.nl

Astrid_Slegers_80Astrid Slegers

projectleider Ondergrond
telefoon 06 53 65 34 35
e-mail Aslegers@brabant.nl

Jan_Fokkens_80Jan Fokkens

bedrijfsleven
telefoon 06 53 12 17 71
e-mail Jan.fokkens@rws.nl

Martin_van_Gelderen_80Martin van Gelderen

ministerie van Infrastructuur en Milieu
telefoon 06 15 35 96 57
e-mail Martin.van.gelderen@minienm.nl

Leo Hamerlinck

projectleider Kennis
telefoon 06 15 96 40 05
e-mail La.hamerlinck@pzh.nl

Jos van Wersch

projectsecretaris Kennis
telefoon 06 11 39 74 06
e-mail Jos.van.wersch@rws.nl

Ariane Tuinenburg

projectsecretaris Gebiedsgericht Grondwaterbeheer
telefoon 06 21 62 34 29
e-mail Ariane.jansen@rws.nl

Downloads


beeldmerk UP Convenant BenO